Recenze

Níže naleznete seznam doposud vydaných recenzí na Epos o panáčkovi. Jakmile budou venku další knihy, dojde i na ně. :

1. března 2018 – podporaceskychautoru.cz: Epos o panáčkovi – Recenze na webu projektu Podpora českých autorů, který spadá pod knižní web Svět mezi řádky.

24. listopadu 2017 – VašeLiteratura.cz: Epos o panáčkovi – Příjemná recenze na populárním webu o literatuře a všem kolem ní od zkušené knižní recenzentky Jitky Culkové. „Drsní hoši v tomto fantasy románu netrousí vtipné hlášky, ale místo toho tu jsou velmi originální metafory. Tak netradiční a poeticky nechutné, že jsou pro mě jednou z největších kvalit této knihy.“

5. dubna 2017 – Secrets of Monis: Epos o panáčkovi: Okružní jízda na hřbetě smrti – Po delší době zase recenze (a co je důležitější, hezká recenze) od knižní blogerky Monis.

leden 2017 – MozaikaTV: Epos o panáčkovi – Další příjemná doporučující recenze s hodnocením: „Velmi čtivé akční české sci-fi.“

6. ledna 2017 – KLUBknihomolu.cz: Sci-fi variace na Epos o Gilgamešovi – Velmi pozitivní a doporučující recenze na stránkách Klubu knihomolů. Velmi velmi příjemný vstup do roku 2017.

2. prosince 2016 – … : Epos o panáčkovi – Krásná a podrobná recenze od knižní blogerky Kateřiny Miklíkové alias Trojtečky. Recenze byla tak obsáhlá, že pomalu připomínala editorský posudek. 🙂 Ze kterého se ukázalo, že slečna recenzentka je přesně tím čtenářem resp. čtenářkou, pro které je kniha určena.

27. října 2016 – MFantasy.cz: Jaroslav Beznoska – Epos o panáčkovi – Recenze na serveru věnovaném fantastice. MFantasy.cz je mediálním partnerem knihy.